+90 850 223 34 34 info@mobilproses.com

MP PAY Entegre Ödeme Sistemleri

MP Pay sistemi ile bankaların tüm kanalları ile müşterilerinizden ödeme alabilmeniz çok kolay. MP Pay in en büyük özelliği sizin ve müşterinizin gerçek zamanlı ödeme yapabildiği gelişmiş bir HAVALE sistemi olmasıdır.

MP Pay bankaların sanal pos sistemleri ile entegrasyonu sayesinde kredi kartı, banka kartı ile ödeme almanızı kolaylaştırır.

MP Pay firma ve işletmelerin internette kredi kartlarından ve kendi banka ara yüzlerinden tahsilat yapabilmeleri için kullanılmakta olan ve aynı zamanda muhasebe yazılımları ile entegre bir şekilde çalışan ödeme sistemidir. MP Pay sistemleri Kobiler, kurumsal firmalar ve proje bazlı çalışmalar yapan şirketlerin ihtiyaçlarına göre modellenebilmektedir.

MP Pay uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilmektedir. Bu sistemler kullanılarak internet ortamında kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir. MP Pay aracılığı ile limitli tahsilat, tek çekim ve taksitli tahsilat, periyodik tahsilat ve aynı zamanda dövizli tahsilat yapılabilmektedir. Bütün bu işlemler işletmenin sahip olacağı profesyonel bir internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda yönetici paneli sayesinde sitenin bütün kontrolü işletmeye aittir.

MP Pay ‘in Özellikleri:

Online kredi kartı tahsilatı

MP Pay ile online kredi kartı tahsilatı yapılabileceğinden bahsetmiştik. Bu tahsilat kredi kartlarından tek çekim ya da taksitli olarak gerçekleştirilebilir. Taksit sayısını yönetici paneliniz sayesinde düzenleyebilirsiniz. 3-6-9 istediğiniz taksit tutarını müşterilerinizin kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Bayi – alt bayi tahsilatı

MP Pay’ı bayilerinizin de kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bayileriniz ve alt bayileriniz bu sistem sayesinde, mağazalarına gelen müşterilerinden kredi kartı tahsilatı yapabilmektedirler. Her bayinizin teker teker fiziksel pos kullanmasının önüne geçerek, bütün bayilerin firmanıza ait sanal posu kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Onlara özel bayi üyeliği açarak tahsilat sitenize girişlerini sağlar ve online ödeme almalarına imkan verebilirsiniz.

Dövizli, limitli, komisyonlu tahsilat

Dövize endeksli bir şekilde ödeme alabilir, bayilerinize ve aynı zamanda onların müşterilerine limit tanımlayarak limitli tahsilat yapabilirsiniz. Bayilerinize özel komisyon oranları belirleyebilir, onların da bu oranlardan faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Benzersiz HAVALE alt yapısı

MP Pay, 14 bankanın alt yapısına entegre olarak kredi kartı veya banka kartı (debit kart) kullanmadan da işlem yapmanızı sağlar. MP Pay’ı diğer ödeme sistemlerinden farklı kılan en büyük özelliği de, sizin ve müşterinizin gerçek zamanlı ödeme yapabildiği gelişmiş bir HAVALE sistemi olmasıdır. Müşterilerin ödemeleri MP Pay in Cari hesap yönetimi ve sipariş takip modüllerini kullanarak kontrol edebilir veya kullanmakta olduğunuz muhasebe uygulamanıza entegre edebilirsiniz.

Otomatik aidat ödemeleri

Üye aidatı, apartman aidatı, sanayi kuruluşlarında toplanan aidatlar, spor kulübü aidatlarınızı MP Pay aracılığı ile toplayabilirsiniz. Aynı zamanda aidat ve benzeri ödemelerinizin otomatik olarak tahsilatını gerçekleştirebilirsiniz. MP Pay HAVALE alt yapısı sayesinde müşteriler için banka internet bankacılığı vb. kanallardan borç sorgulaması yaparak ödemelerini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Hazır sanal pos alt yapısı

MP Pay bütün bankaların sanal poslarının alt yapısına uygun bir şekilde çalışmaktadır. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları sisteminize entegre edilebilmektedir. Sınırsız sayıda sanal pos tanımlaması yapılabilir.

Yönetim paneli ve işlem raporları

Açılan her ödeme sayfasının bir de yönetici paneli bulunmaktadır. Bu yönetici paneli aracılığı ile gerçekleştirilen bütün ödemelerin takibini yapabilirsiniz. Zaman, kişi ve kategori bazlı ödeme raporlarını çıkartabilir işlem raporları, grafik ve istatistiklere yönetici paneliniz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Yanlış bir ödeme gerçekleştiğinde bu panel sayesinde online iade ya da ödeme iptali yapabilirsiniz.

Muhasebe Yazılımı Entegrasyonu

Online tahsilat sistemleri LOGO yazılımları ile ödeme-muhasebe entegrasyonu yapılabilmektedir. Bu sayede muhasebe departmanınızın daha rahat bir nefes almasını sağlayabilir ve ödemelerinizi tamamen kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca belirteceğiniz herhangi bir muhasebe yazılımına da entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Mobil Ödeme Entegrasyonu

MP Pay GSM operatörleri ve TTNET ödeme sistemi ile entegrasyonu sayesinde GSM abonelerinden tahsilat yapılmasını sağlamaktadır.

MP Pay ‘in BENZERSİZ ÖZELLİKLERİ

  • Gelişmiş Havale sistemi çift yönlü çalışır. Anlık ödeme kabul edebilir veya gönderebilirsiniz.
  • Müşteri numarası, İşlem Numarası, Fatura numarası, Tesisat numarası vb. ile ödeme alabilme,
  • Bankaların ATM’lerinden kartlı veya kartsız işlem ile ödeme yapabilme,
  • Müşterinizin hesabı olan bankanın Internet şubesinden ödeme alabilme,
  • Müşterinizin hesabı olan bankanın Müşteri hizmetlerinden ödeme alabilme,
  • Müşterinizin hesabı olan bankanın Cep bankacılığı uygulamalarından ödeme alabilme
Online İrtibat

Sunduğumuz çözümler hakkında detaylı bilgi için...