+90 850 223 34 34 info@mobilproses.com

Teknoloji & Altyapı Danışmanlığı

Mobil Proses, Bilişim Teknolojileri Yönetim Danışmanlığı ve çözüm geliştirme alanlarındaki yol gösteren oyunculardan birisidir. Mobil Proses, sadece Bilişim Teknolojilerinin fonksiyonel yaygınlaştırılmasıyla değil, aşağıdaki alanlardaki desteğiyle de müşterilerinin iş başarısını garanti eder:

BT iş stratejisinin oluşturulmasında kanıtlanmış prensiplerin kullanımıyla, Mobil Proses kurumun güncel ve korunması gereken yeterliliği temel alınarak hedefleri ve rekabetçiliğin arttırılabilmesi için geliştirilmesi veya oluşturulması gerekli yapıların ve süreçlerin tanımlanmasında yardımcı olur.

Mobil Proses, müşterilerinin yeni nesil iş süreçlerinin tasarım ve gerçekleştirilmesinde, iş süreçlerinin yeniden tasarlanması, ürün hizmet sağlayıcıları yönetimi, müşteri İlişkileri Yönetimi ve işlevlerin detaylandırılmasında yardımcı olur. Mobil Proses içinde hatalar bulunan süreçlerin otomatize edilmesinden ziyade, e-iş teknolojileri, çağdaş ve en üst düzey bilişim teknolojilerine ait iş süreçlerinin kurumlara kazandırılmasında uzmanlaşmıştır.

Mobil Proses, yeni nesil iş süreçlerinin desteklenmesinde, kompleks BT sistemleri mimarisinin oluşturulmasından, onların uygulanmasına ve uygulama sonrasında bakım ve korunmasına kadar tüm BT uygulama aktiviteleri döngüsünü üstlenmiştir.

Mobil Proses; Stratejik Mükemmellik, Operasyonel Mükemmellik ve BT Uygulamaları tarafından getirilen değişimlerin geçiş dönemlerinin insani boyutuna büyük önem vermektedir. Mobil Proses’ın danışmanlık metodolojileri başarılı bir geçişin sağlanması için değişim yönetimini de kapsamaktadır.

Online İrtibat

Teknoloji Danışmanlığı hakkında detaylı bilgi için...